WIELKI ALBUM KROŚNIEŃSKIANNO DOMINI 2022

Muzeum Podkarpackie w Krośnie ma zaszczyt przedstawić kolejną edycję wystawy czasowej Wielki Album Krośnieński. W kamienicy „Zgoda” z przyjemnością prezentujemy Państwu zdjęcia naszych gości, którzy wzięli udział w akcji fotografowania krośnian podczas zeszłorocznej Nocy Muzeów.

Wielki Album Krośnieński jest inicjatywą realizowaną cyklicznie podczas Nocy Muzeów, tworzoną przy współpracy z pedagogami i słuchaczami Policealnego Studium Animatorów Kultury w Krośnie. Naszym wspólnym celem było uwiecznienie współczesnych krośnian, którzy zechcieli odwiedzić Muzeum i stać się częścią wyjątkowego zbioru fotografii mieszkańców Krosna z początku XXI wieku.

Muzeum Podkarpackie w Krośnie składa wszystkim Państwu serdeczne podziękowania za udział w naszym przedsięwzięciu. Chcielibyśmy również gorąco podziękować słuchaczom, absolwentom oraz pedagogom krośnieńskiego Studium, bez których zaangażowania i ogromnej pasji akcja Wielki Album Krośnieński nie mogłaby zostać zrealizowana.