Aktualizacja: W związku z chorobą maestry Lidii Grychtołówny na Pleyelu zagra Elisey Mysin

Muzeum Podkarpackie w Krośnie i Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury zapraszają na koncert w ramach Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”.

Na zabytkowym Pleyelu z 1862 roku zagra Elisey Mysin

11 lutego 2022 r. godz. 16.30
Pałac Biskupi, ul. Piłsudskiego 16

Cena biletu: 5 zł

Dofinansowano ze środków Gminy Krosno oraz Muzeum Podkarpackiego w Krośnie.

Elisey Mysin jest rosyjskim pianistą, aktorem i kompozytorem pochodzącym ze Stavropola. Jego przygoda z fortepianem rozpoczęła się, gdy miał cztery lata. Jest nazywany cudownym dzieckiem i zachwyca licznie gromadzącą się publiczność, a każdy jego występ kończą owacje na stojąco, co świadczy o tym, że jest ulubieńcem fanów. Swoimi umiejętnościami podbił serca milionów ludzi. Jest niezwykle popularny na platformie YouTube, gdzie jego wykonania generują bardzo dużą liczbę wyświetleń. Obecnie jest uczniem Centralnej Szkoły Muzycznej przy Moskiewskim Konserwatorium im. Czajkowskiego.