Noc muzeów w 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że w tym roku Muzeum Podkarpackie w Krośnie nie będzie organizować Krośnieńskiej Nocy Muzeów z powodu prac remontowych i modernizacyjnych w Pałacu Biskupim. Nie zaprezentujemy nowych wystaw czasowych, a inne wydarzenia muzealne będą odbywać się w ograniczonym zakresie, o czym będziemy informować Państwa na bieżąco.

AKTUALIZACJA 15 MAJA 2019

Podczas tegorocznej Nocy Muzeów będziemy udostępniać do zwiedzania tylko jedną wystawę – Szkło Podkarpackich Hut, ale serdecznie państwu polecamy odwiedzić w tym dniu również inne instytucje kultury w Krośnie.

Na zdjęciu: Pałac Biskupi w Krośnie, fot. L. Lepszy, przed 1910 r., zbiory Muzeum Podkarpackiego w Krośnie

Konto Muzeum Podkarpackiego w Krosnie Bank Pekao SA 14 1240 2311 1111 0010 9647 7149

Muzeum Podkarpackie w Krośnie © 2022. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.